Адаптаційний захід "Рівненська єдність"

Дата: 21.10.2024 14:51

18 жовтня в обласному центрі Рівненщини відбувся адаптаційний захід під назвою «Рівненська єдність» для ветеранів, родин загиблих та зниклих безвісти.

Розпочався захід «Рівненська єдність» з вшанування пам’яті Героїв у Свято-Покровському соборі акцією «Хліб, який їдять після смерті».

Після цього у парку Шевченка були представлені найкращі в області проєкти та ініціативи підтримки колишніх військових та їхніх родин; успішні приклади ветеранського бізнесу.

Локація від Головинської громади була представлена картинами та атласними квітами ручної роботи, які виготовляють дружина, діти та матір загиблого Героя Панчука Олександра.

Завершився захід Відкритими іграми доброї волі серед захисників, які проходять реабілітацію.

Участь у даних заходах також взяли ветеран, дружини зниклих безвісти, матері, дружини та діти загиблих воїнів-Героїв нашої громади.